Yatak Tartışmasına Son!

Çiftler aynı tarzda üretilmiş bir yatakta uyudukları zaman, iki tarafında yataktan memnun kalma oranı %0,3 tür. 3.000 çift üzerinde yapılmış olan araştırmaya göre memnun kalma sayısı bir çift olarak belirlenmiştir. Yani geriye kalan 2.998 kişi mutsuz uyanıyor. Bu da insanların hem fiziki hem de psikolojik olarak verimsiz bir gün geçirmelerine neden oluyor.

SABAH TATIŞMASINA SON!

Sağlıklı ve kaliteli bir uyku süreci geçirmemiş olan kişi asabi, huzursuz ve dengesiz olabilir. Günlük hayattan bir örnek verecek olursak; deriz ki, Ahmet Bey veya Ayşe Hanım bugün tersinden kalkmış herhalde. Baksanıza nasıl terör estiriyor veya ne kadar geçimsiz deriz. Halbuki kişinin bu durumu tamamıyla, o gece sağlıklı bir uyku süreci geçirememiş olması ile doğru orantılıdır. 

TARAF TARTIŞMASINA SON!

Çiftler arasında hiç bitmeyen ve dünya var oldukça hiç bitmeyecek olan, ben yatağın hangi tarafında yatacağım tartışmasıdır. İstatistik bilgilere göre çiftlerin %79’u bu sorunla karşı karşıya kalmaktadır.

Çözüm: Doctor-BED®Q System® | Bireysel yatak®

Nasıl mı?

Yatağınız üretilmeden önce size ve partnerinize bir takım kişisel bilgilerden oluşan sorular sorulur. Yatağınız üretilirken bu sorulara verdiğiniz cevaplara uygun olarak üretilir. Patenti Doctor-BED® markasına ait olan Q System® sistemiyle, kişinin ismine ve tamamıyla kişiye özel olarak el işçiliğiyle üretilir.

Ürüne Git